Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende Shihe të plotë

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.

Info shtesë

SKU000066

Disponueshëria: Ne gjendje

$10.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Pesedhjete hije te cliruara, E. L. James, vol. 3

  Pesedhjete...


  E tmerruar nga sekretet e errëta që torturojnë...

 • Arkipelagu Gulag, Aleksandr Solzhenitsyn

  Arkipelagu...


  Të jetosh tani dhe të mos dish për këtë vepër...

 • Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

  Xhim kopsa...


  Në këtë libër do të gjeni aventurat e këndshme...

Titulli: Xhim Kopsa dhe trembëdhjetë të tërbuarit
Origjinali: Jim Knopf und die Wilde 13
Gjinia: Roman
Autori: Michael Ende
Shqipëroi: Sokol Miçi
Shtëpia botuese: Dudaj
Vitit: 2004
Fq. 264
Pesha: 0.293 kg
ISBN: 978-99943-33-01-1

Mbi librin

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.