Kategoritë

Botuesit

Autorët

Kenget e fermes - perralle me 4 tinguj zbavites! Shihe të plotë

Kenget e fermes - perralle me 4 tinguj zbavites!

Shtypni butonët dhe mbani veshët e dëgjoni një nga këngët më të dashura për fëmijë në të gjithë botën, së bashku me zhurmnajën e gëzueshme të kafshëve dhe shpendëve të fermës. Këndoni së bashku me kafshët lozonjare këngët e fermës!

Info shtesë

SKU001765

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Te fala nga nje dhelper, Odhise K. Grillo

  Te fala nga...


  Një përmbledhje me përralla për fëmijë, që jo...

 • Sirena e vogel, perralle me mozaike dhe muzike

  Sirena e...


  Na ishte njëherë një sirenë e vogël që i...

 • Libri i xhungles, liber me formuese

  Libri i...


  Titulli: Libri i xhunglës - Libër me...

Titulli: Këngët e fermës - përrallë me 4 tinguj zbavitës!
Origjinali: Këngët e fermës - përrallë me 4 tinguj zbavitës!
Gjinia: Libër me tinguj për fëmijë
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aedition
Fq. 8
Pesha: 0.375 kg.
ISBN: 978-99956-41-20-7

Mbi librin

Këndoni së bashku me kafshët lozonjare këngët e fermës! Shtypni butonët dhe mbani veshët e dëgjoni një nga këngët më të dashura për fëmijë në të gjithë botën, së bashku me zhurmnajën e gëzueshme të kafshëve dhe shpendëve të fermës.