Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Superpluhuri per pordhace i doktor Proktorit, Jo Nesbo Shfaq të madhe

Superpluhuri per pordhace i doktor Proktorit, Jo Nesbo

Produkt i ri

Kjo që po ju prezantojmë është një histori veçanërisht e këndshme dhe origjinale, ku elementet e realitetit përzihen me fantazinë dhe aventurën. Një ngjarje e rrëfyer me thjeshtësi, me komizëm e talente dhe që me siguri është aq interesante për të rinjtë sa ta lexojnë me zë të lartë.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$6.76

-20%

$8.45

Më shumë informacione

Titulli: Superpluhuri për pordhacë i doktor Proktorit
Origjinali: Doktor proktors prompepulver
Gjinia: Roman
Autori: Jo Nesbø
Shqipëroi: Erblina Kërçishta
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2011
Fq. 160
Pesha: 0.231 kg.
ISBN: 978-9928-103-14-7

Mbi librin

Kjo që po ju prezantojmë është një histori veçanërisht e këndshme dhe origjinale, ku elementet e realitetit përzihen me fantazinë dhe aventurën. Një ngjarje e rrëfyer me thjeshtësi, me komizëm e talente dhe që me siguri është aq interesante për të rinjtë sa ta lexojnë me zë të lartë.

Përmes humorit shpërthyes dhe dialogëve interesantë, Jo Nesbø gdhend karakteret e tij të çuditshme e të mrekullueshme dhe e lë imagjinatën të endet përtej kufijve në këtë libër tërheqës për fëmijë. Historia është kaq e çuditshme dhe qesharake, saqë herë pas here do t'ju duhet ta lini librin për të qeshur me lot...

Reviews

Write a review

Superpluhuri per pordhace i doktor Proktorit, Jo Nesbo

Superpluhuri per pordhace i doktor Proktorit, Jo Nesbo

Kjo që po ju prezantojmë është një histori veçanërisht e këndshme dhe origjinale, ku elementet e realitetit përzihen me fantazinë dhe aventurën. Një ngjarje e rrëfyer me thjeshtësi, me komizëm e talente dhe që me siguri është aq interesante për të rinjtë sa ta lexojnë me zë të lartë.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)