Kategoritë

Botuesit

Autorët

Insektet punetore, liber me formuese Shihe të plotë

Insektet punetore, liber me formuese

Insektet punëtore janë me të vërtetë të palodhura! Bletët bëjnë mjaltë, milingonat grumbullojnë ushqim, por a e dini se çfarë bëjnë fluturat?

Info shtesë

SKU001723

Disponueshëria: Në gjendje

$6.76

Me ulje çmimi!

-20%

$8.45

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Jeta, loja dhe vdekja e Lul Mazrekut, Ismail Kadare

  Jeta, loja...


  Është një nga kryeveprat kadareane. Romani...

 • Sfida per trurin

  Sfida per...


  Dëshiron të bëhesh një gjeni i vogël? Seria e...

 • Perralleza per femije 2 vjec

  Perralleza...


  Këtu do të takoni arushin që ka humbur e s'gjen...

Titulli: Insektet punëtore
Origjinali: Insektet punëtore
Gjinia: Libër për fëmijë me formuese
Shqipëroi: Diana Çuli
Shtëpia botuese: Aeditions
Fq. 10
Pesha: 0.581 kg
ISBN: 978-99956-411-77

Mbi librin

Insektet punëtore janë me të vërtetë të palodhura! Bletët bëjnë mjaltë, milingonat grumbullojnë ushqim, por a e dini se çfarë bëjnë fluturat? Zbavituni me këtë libër - lojë, me mozaikë dhe me insekte punëtore.