• Banner

  • Out-of-Stock
Pogradeci, guida turistike-praktike e qytetit
  • Pogradeci, guida turistike-praktike e qytetit

Pogradeci tourist-practical city guide

ALL500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Pogradeci, The first tourist-practical city guide to Pogradec/ Guida e parë turistike-praktike për Pogradecin

Language: Albanian & English

Pulisher: Çelësi

Pgs. 82

Weight: 0.14 Kg.

ISBN: 978-99943-964-2-9

Product Details
Celesi
SKU001391
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Reference: SKU001323

Publisher: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Price ALL600
More
In Stock

Reference: SKU001371

Publisher: Migjeni

Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

It would be inappropriate to consider Apollonia the Pompeii of Albania, given the sheer richness of the archaeological heritage concentrated there. An important economic and cultural centre, continuously, over a thousand years, it was gradually abandoned during the Middle Ages.

Price ALL1,000
More
In Stock
Comments (0)