• Banner

  • Out-of-Stock
Celesi i biznesit 2010-2011
  • Celesi i biznesit 2010-2011

Albanian Business Guide 2010-2011

ALL1,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Çelësi i biznesit / Albanian Business Guide 2010-2011

Language: Albanian & English

Publisher: Çelësi

Pgs. 985

Weight: 1.74 Kg.

ISBN: 978-99956-677-5-7

Product Details
Celesi
SKU001556
16 other products in the same category:

Reference: SKU000851

Publisher: Te tjere

Tirana In Your Pocket (City Guide)

Tirana in your pocketAutumn-Winter 2008-2009City guideHotels, Restaurants, Cafes, Nightlife, Sightseeing, Events, Maps52 pagesWeight: 0.06 kgLanguage: English Quotation from the guide "Tirana is growing up fast. After a few prepubescen

Price ALL455
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001371

Publisher: Migjeni

Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

It would be inappropriate to consider Apollonia the Pompeii of Albania, given the sheer richness of the archaeological heritage concentrated there. An important economic and cultural centre, continuously, over a thousand years, it was gradually abandoned during the Middle Ages.

Price ALL1,000
More
In Stock

Reference: SKU001323

Publisher: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Price ALL600
More
In Stock
Comments (0)