• Banner

Baba Tomorri, Andon Zako Çajupi

ALL400
Quantity
In stock

Description

Title: Baba Tomorri

Original: Baba Tomorri

Category: Poetry

Author: Andon Zako Çajupi

Publisher: Reklama

Pgs: 115

Weight: 0.136 kg

ISBN: 978-9928-125-21-7

Product Details
Reklama
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Këngë e verdhë zogu në mesnatë, Alisa Veliaj

(0)

Poezitë e Velajt botohen gjerësisht në gazeta dhe revista në gjuhën angleze, por jo vetëm. Në vitin 2014, Alisa Velaj ka hyrë në shortlistën e çmimit prestigjoz të poezisë “Erbacce Prize Poetry Award” në Angli. Në fushën e studimeve letrare, Velaj mban titullin shkencor “Doktore e Shkencave Filologjike”.

Price ALL1,000
More
In stock

Reference: SKU002072

Publisher: Onufri

Palimpsest, Martin Camaj

(0)

Title: PalimpsestOriginal: PalimpsestCategory: PoetryAuthor: Martin CamajPublisher: OnufriYear: 2012Pgs. 152Weight: 0.21 kgISBN: 978-99956-87-74-8  

Price ALL500
More
In Stock
chat Comments (0)