• Banner

  • Reduced price
Pasqyra e Lendes, Ervin Hatibi
  • Pasqyra e Lendes, Ervin Hatibi

Pasqyra e Lendes, Ervin Hatibi

SKU000715
Title: Pasqyra e LëndësPoetryAuthor: Ervin HatibiPublisher: Ora Year: 2004Pgs. 98Weight: 0.1 kg.

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL377 Up to ALL1,130
ALL450
ALL383 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description
Title: Pasqyra e LëndësPoetryAuthor: Ervin HatibiPublisher: Ora Year: 2004Pgs. 98Weight: 0.1 kg.
Product Details
Te tjere
SKU000715
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Jubileu i shiut të çmendur, Skënder Buçpapaj

(0)

Skënder Buçpapaj e përfshin të gjithë leksikun e gjuhës shqipe, në mënyrën më elegante supreme, mjeshtër i metaforave dhe asosacioneve, mjeshtër i figurave të kuptimit e shqiptimit poetik, mjeshtër i kontrasteve, duket se i ka shterur të gjitha fjalët e kësaj jete, asnjë objekt i kësaj bote s'ka mbetur jashtë orbitës së poetit pa u përmendur.

Price ALL595 Regular price ALL700
More
In stock
chat Comments (0)