All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Gjurma e gjethes, Erina Pavle Coku
  • Gjurma e gjethes, Erina Pavle Coku

Gjurma e gjethes, Erina Pavle Coku

SKU001898
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL376.40 Up to ALL1,129.19
ALL480.00
ALL384.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Gjurma e gjethesOriginal: Gjurma e gjethesCategory: PoetryAuthor: Erina Pavle ÇokuPublisher: West PrintYear: 2011Pgs. 160Weight: 0.17 kgISBN: 978-99956-377-2-9

Product Details
Te tjere
SKU001898
Reviews

Write your review

Gjurma e gjethes, Erina Pavle Coku

Gjurma e gjethes, Erina Pavle Coku

Write your review
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Këngë e verdhë zogu në mesnatë, Alisa Veliaj

Review(s): 0

Poezitë e Velajt botohen gjerësisht në gazeta dhe revista në gjuhën angleze, por jo vetëm. Në vitin 2014, Alisa Velaj ka hyrë në shortlistën e çmimit prestigjoz të poezisë “Erbacce Prize Poetry Award” në Angli. Në fushën e studimeve letrare, Velaj mban titullin shkencor “Doktore e Shkencave Filologjike”.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: SKU001757

Publisher: Te tjere

Nektar i shpirtit shqiptar, Ahmet Mehmeti

Review(s): 0

Title: Nektar i shpirtit shqiptar - Antologji poetike për ÇamërinëOriginal: Nektar i shpirtit shqiptar - Antologji poetike për ÇamërinëCategory: Poetry – AnthologyAuthor: Ahmet MehmetiPublisher: Instituti i Studimeve për Çamërinë & ArbëriaYear: 2007Pgs. 336Weight: 0.40 kgISBN: 978-99943-50-13-1

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock