• Banner

Eliksir dashurie, Ahmet Mehmeti
  • Eliksir dashurie, Ahmet Mehmeti

Eliksir dashurie, Ahmet Mehmeti

SKU001761

Vëllim poetik me tematikë të larmishme ku dominojnë motivet patriotike, erotike, filozofike. E veçanta e këtij vëllimi është figuracioni i larmishëm, ritmika e melodika tingëlluese si dhe stili telegrafik, pa fjalë të tepërta dhe me shumë ndjenja të sinqerta.

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL296 Up to ALL889
ALL300
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Eliksir dashurieOriginal: Eliksir dashurieCategory: PoetryAuthor: Ahmet Mehmeti Publisher: ArbëriaYear: 2009Pgs. 80Weight: 0.11 kg ISBN: 978-99943-50-21-6

Product Details
Te tjere
SKU001761
16 other products in the same category:

Reference: SKU000605

Publisher: Toena

Zbathur, Flutura Acka

(0)

Title: ZbathurOriginal: ZbathurCategory: PoetryAuthor: Flutura AçkaPublisher: ToenaYear: 2007Pgs. 104Weight: 0.16 kgISBN: 978-99943-1-291-7

Price ALL500
More
In Stock
chat Comments (0)