• Banner

Imgur, Skënder Buçpapaj
  • Imgur, Skënder Buçpapaj

Imgur, Skënder Buçpapaj

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Imgur (hard cover)
Category: Poetry
Author: Skënder Buçpapaj
Publisher: Onufri
Year: 2019
Pgs: 156
Weight: 0.379 kg.
ISBN: 978-9928-261-71-7

Product Details
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dritëro

Prit edhe pak, Dritëro Agolli

(0)

Aspak s'e kisha menduar se do të botoja tani edhe një libër tjetër me vjersha në një kohë, kur i kam kaluar të 80 – të vitet dhe kur, siç i thotë Nilo Milto Sotir Gurrës "ata andej nga varrezat po na e bëjnë me sy".

Price ALL950
More
In stock

Publisher: Onufri

Transkript nga krevati tjetër, Ervin Hatibi

(0)

Gurore dhe robër lufte nën Gjinkalla të Sirakuzës E sata herë në histori që shkruhet  Për ta: djem Athine, robër dërrmuar Nën gjinkalla siciliane Gjinkalla mesdite, metronomë Robër athinas që recitojnë Në radhë, zinxhirët prush në qafë Para kritikut letrar lokal Buzët plagë, përcëlluar Kishin sulmuar Sirakuzën

Price ALL900 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)