• Banner

Vepra ll, Lasgush Poradeci
  • Vepra ll, Lasgush Poradeci

Vepra ll, Lasgush Poradeci

SKU001890

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL987 Up to ALL2,962
ALL1,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Vepra ll, Lasgush PoradeciOriginal: Vepra ll, Lasgush PoradeciCategory: PublicisticsAuthor: Lasgush PoradeciPublisher: AlbPaperYear: 2010Pgs. 456Weight: 0.66 kgISBN: 978-99956-34-79-7

Product Details
Te tjere
SKU001890

Data sheet

Supplier
Lasgush Poradeci
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Poezi të zgjedhura, Luljeta Lleshanaku

(0)

Poezi të tilla që vijnë si rezultat i një nevojë të brendshme të përzier me imagjinatë, që në dukje s’pyesin fare për lexuesin apo kritikën dhe që sigurisht që nuk u bëjnë fresk atyre, të qarta dhe në masë të madhe të pasforcuara– e çojnë Lleshanakun afër poetëve të mëdhenj të Evropës Qendrore dhe Lindore, si: Ahmatova, Herbert, Holub, Szymborska, Zagajewski

Price ALL900 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)