• Banner

Kercim ne bosh, Timo Flloko
  • Kercim ne bosh, Timo Flloko

Kërcim në bosh, Timo Flloko

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: Kërcim në bosh
Category: Poetry
Author: Timo Flloko
Publisher: Dudaj
Year: 2018
Pgs: 190
Weight: 0.187 kg.
ISBN: 978-99943-0-528-5

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Shpirt, i ëmbël shpirt, Leom

Leom Kolmnela vjen me këtë vëllim me sonete, duke u përpjekur të shprehë gjithë pasionin e tij nëpërmjet tyre. Sonetet e tij dallohen për natyrën e ndjeshme, për motivin e dashurisë në të gjitha trajtat dhe për nivelin artistik.

Price ALL600
More
In stock

Publisher: Onufri

Kundërpërfytyrime, Natasha Lako

Duhet ta gjejmë një përgjigje edhe për lirikën që mbijetoi jo tek të gjithë poetët, në motet kur bora nuk lejonte të shihje as çatitë e kuqe dhe as pemët e zhveshura, por të ndjeje se nën të pranverën që lëvizte, siç i gjejmë të shkruara që kohë më parë në poezinë e Natasha Lakos.

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In stock
Comments (0)