• Banner

Rilind mbi petale, Tea Vreko

2902

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL395 Up to ALL1,185
ALL400
Quantity
In Stock

Description

Title: Rilind mbi petale
Original: Rilind mbi petale
Category: Poetry
Author: Tea Vreko
Publisher: Botimet Ada
Year: 2013
Pgs. 112
Weight: 0.13 kg
ISBN: 978-9928-155-53-5

Product Details
Te tjere
2902
16 other products in the same category:

Publisher: Irisoft Education

Romancë Divjakase, Miço Mone

(0)

Ashtu si më bënë mua të më lindë ky monolog, mbas çdo takimi nga largë me këto tre shtojzavalle dhe hedhja me një frymë në telajo, që konkretizuan një nga ekspozitat më të bukura për mua. Këto tre elementë, poezia, monologu im në prozë dhe pikturat e kësaj stine të lirisë, do tju bëjnë të ri jetoni këtë perlë lirie, që ishte në shpërthimin e saj dhe që...

Price ALL700
More
In stock

Publisher: Te tjere

It is you searching for you, Ilda Dashi

(0)

I am ultimately as unknown to myself, as you are to yourself. We are each like unsolved puzzles that are longing to be found and solved. We are each like empty scripts that are waiting to be written upon, poems that are screaming to be composed or lyrics yet to be sung.

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)