Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Trup e shpirt, Timo Flloko

Rating 

Poezi dhe poema

ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Trup e shpirt

Original:

Category: Poetry

Author: Timo Flloko

Albanian translator:

Publisher: Onufri

Year: 2020

Pgs: 220

Weight: 0.35

ISBN: 9789928313287

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Trup e shpirt, Timo Flloko

Trup e shpirt, Timo Flloko

Poezi dhe poema

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2341

Publisher: Toena

Shen Shiu, Bardhyl Londo

Review(s): 0

Title: Shën ShiuOriginal: Shën ShiuCategory: PoetryAuthor: Bardhyl LondoPublisher: ToenaYear: 2010Pgs. 84Weight: 0.12 kgISBN: 978-99943-1-665-6

Price ALL400.00
More
In Stock