Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Fllad, Hamzi Nevzadi
  • Fllad, Hamzi Nevzadi

Fllad, Hamzi Nevzadi

Rating 
ALL500.00
Quantity
In stock

Description

Title: Fllad
Category: Poetry
Author: Hamzi Nevzadi
Publisher: Onufri
Year: 2018
Pgs: 48
Weight: 0.121 kg.
ISBN: 978-9928-261-45-8

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Fllad, Hamzi Nevzadi

Fllad, Hamzi Nevzadi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2976

Brand: Aleph

Leng argjendi, Rudi Erebara

Review(s): 0

U puqën dy skajet e materies,u ndez një dritë e fortë si dyshim,dhe ne vendosëm të ndahemi,dy lëvozhga që rrojnë,mbi ujë të qetë pasdite.Asgjë nuk u mat me humbjen tonë,asgjë nuk u rrit.

Price €5.30
More
In Stock

Reference: 2248

Brand: Botimet Dudaj

Puthja e fundit, Irma Kurti

Review(s): 0

Title: Puthja e funditOriginal: Puthja e funditCategory: PoetryAuthor: Irma KurtiPublisher: DudajYear: 2007Pgs. 88Weight: 0.10 kgISBN: 978-99943-0-017-4

Price €2.20
More
There are not enough products in stock