All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Ishulli Albania, Ali Podrimja
  • Ishulli Albania, Ali Podrimja

Ishulli Albania, Ali Podrimja

SKU000771
Rating 
Title: Ishulli AlbaniaPoetryAuthor: Ali PodrimjaPublisher: OnufriPgs. 104 ; 21 cmISBN 99943-32-13-9Weight: 0.14 kg

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL393.66 Up to ALL1,180.99
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description
Title: Ishulli AlbaniaPoetryAuthor: Ali PodrimjaPublisher: OnufriPgs. 104 ; 21 cmISBN 99943-32-13-9Weight: 0.14 kg
Product Details
Onufri
SKU000771

Data sheet

Supplier
Ali Podrimja
Reviews

Write your review

Ishulli Albania, Ali Podrimja

Ishulli Albania, Ali Podrimja

Title: Ishulli AlbaniaPoetryAuthor: Ali PodrimjaPublisher: OnufriPgs. 104 ; 21 cmISBN 99943-32-13-9Weight: 0.14 kg
Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001761

Publisher: Te tjere

Eliksir dashurie, Ahmet Mehmeti

Review(s): 0

Vëllim poetik me tematikë të larmishme ku dominojnë motivet patriotike, erotike, filozofike. E veçanta e këtij vëllimi është figuracioni i larmishëm, ritmika e melodika tingëlluese si dhe stili telegrafik, pa fjalë të tepërta dhe me shumë ndjenja të sinqerta.

Price ALL240.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock