All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Fanitje, Hamzi Nevzadi
  • Fanitje, Hamzi Nevzadi

Fanitje, Hamzi Nevzadi

Rating 
ALL400.00
ALL320.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Fanitje
Category: Poetry
Author: Hamzi Nevzadi
Publisher: Onufri
Year: 2014
Pgs: 72
Weight: 0.137 kg.
ISBN: 978-9928-186-30-0

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Fanitje, Hamzi Nevzadi

Fanitje, Hamzi Nevzadi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Bota ime, Afroviti Ilo Miçalliu

Review(s): 0

Afroviti Ilo Miçalliu ka lindur në Durrës në vitin 1982. Ka mbaruar arsimin elartë dega Stomatologji në Universitetin e Mjeksisë në vitin 2007. Ka botuar poezi në gazetën “Muzgu”, bën pjesë në antologjinë poetike “Muzgu” në numrat 9,10,11 dhe 12.

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In stock

Publisher: Dritëro

Prit edhe pak, Dritëro Agolli

Review(s): 0

Aspak s'e kisha menduar se do të botoja tani edhe një libër tjetër me vjersha në një kohë, kur i kam kaluar të 80 – të vitet dhe kur, siç i thotë Nilo Milto Sotir Gurrës "ata andej nga varrezat po na e bëjnë me sy".

Price ALL760.00 Regular price ALL950.00
More
In stock

Reference: SKU000940

Publisher: Ideart

Liber deti, Arian Leka

Review(s): 0

Title: Libër detiOriginal: Libër detiCategory: PoetryAuthor: Arian LekaPublisher: IdeartYear: 2009Pgs. 176Weight: 0.24 kgISBN: 978-99956-29-45-8

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock