Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Diellit tim, Besnik Camaj
  • Diellit tim, Besnik Camaj

Diellit tim, Besnik Camaj

2509
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL493.66 Up to ALL1,480.99
ALL500.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Diellit tim
Original: Diellit tim
Category: Poetry
Author: Besnik Camaj
Publisher: Konica Color
Year: 2009
Pgs. 128
Weight: 0.16 kg
ISBN: 978-99956-671-3-9

Product Details
Te tjere
2509
Reviews

Write your review

Diellit tim, Besnik Camaj

Diellit tim, Besnik Camaj

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001775

Brand: Tirana Times

Ngjarje ne toke, Prec Zogaj

Review(s): 0

Ngjarje në tokë, një përmbledhje e veprës së poetit dhe politikanit shqiptar Preç Zogaj, flet për përvojën kolektive të popullit shqiptar gjatë periudhës që çoi drejt rënies së komunizmit në Europën Lindore dhe menjëherë pas saj.

Price ALL1,000.00
More
In Stock

Reference: 2341

Brand: Toena

Shen Shiu, Bardhyl Londo

Review(s): 0

Title: Shën ShiuOriginal: Shën ShiuCategory: PoetryAuthor: Bardhyl LondoPublisher: ToenaYear: 2010Pgs. 84Weight: 0.12 kgISBN: 978-99943-1-665-6

Price ALL400.00
More
In Stock