All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Une c'jam, Elona Caka

2364
Rating 
ALL400.00
ALL320.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Unë ç'jam? (në shqip dhe greqisht)
Original: Unë ç'jam?
Category: Poetry
Author: Elona (Joana) Caka
Publisher: Dudaj
Year: 2007
Pgs. 92
Weight: 0.109 kg
ISBN: 978-99943-0-027-3

Product Details
2364
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Une c'jam, Elona Caka

Une c'jam, Elona Caka

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Poezi të zgjedhura, Luljeta Lleshanaku

Review(s): 0

Poezi të tilla që vijnë si rezultat i një nevojë të brendshme të përzier me imagjinatë, që në dukje s’pyesin fare për lexuesin apo kritikën dhe që sigurisht që nuk u bëjnë fresk atyre, të qarta dhe në masë të madhe të pasforcuara– e çojnë Lleshanakun afër poetëve të mëdhenj të Evropës Qendrore dhe Lindore, si: Ahmatova, Herbert, Holub, Szymborska, Zagajewski

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock