• Banner

  • Out-of-Stock
Vepra e Plote Poetike, Ali Asllani
  • Vepra e Plote Poetike, Ali Asllani

Vepra e Plote Poetike, Ali Asllani

SKU001677

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL1,284 Up to ALL3,851
ALL1,300
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Vepra e Plotë Poetike (hard cover)
Origjinali: Vepra e Plotë Poetike (hard cover)
Category: Poetry
Author: Ali Asllani
Prepared by: Nasho Jorgaqi & Ardian Klosi
Publisher: K&B
Year: 2011
Pgs. 386
Weight: 0.638 kg.
ISBN: 978-99956-840-8-2

Product Details
Te tjere
SKU001677
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like

Reference: SKU000029

Publisher: Botimet Dudaj

Vepra 2, Faik Konica

(0)

• Proza e gjatë dhe estetika • Katër pralla nga Zullulandi • Shqipëria si m'u duk • Dr. Gjilpëra zbulon rrënjët e dramës së Mamurrasit • Shqipëria-kopshti shkëmbor i Evropës Juglindore dhe shkrime të tjera

Price ALL800
More
In Stock

Reference: SKU000031

Publisher: Botimet Dudaj

Vepra 4, Faik Konica

(0)

Vëllimi i katërt përmbledh letërkëmbimin, i cili, edhe pse nuk është i plotë, paraqet një "terra incognita" të hapësirave koniciane. Letërkëmbimi është aq i gjerë, saqë ky kapitull mbetet i hapu

Price ALL800
More
In Stock

Reference: SKU001134

Publisher: Botimet Dudaj

Vepra 5, Faik Konica

(0)

Në këtë vëllim janë paraqitur studime mbi personalitetin dhe veprën e Faik Konicës nga autorë si: Nonda Bulka, Gijom Apoliner, Arshi Pipa, Ernest Koliqi, Martin Camaj, Rexhep Qosja, Nasho Jorgaqi, Moikom Zeqo etj.

Price ALL800
More
In Stock
16 other products in the same category:
chat Comments (0)