All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Feminizmi eshte per te gjithe, Bell Hooks
  • Feminizmi eshte per te gjithe, Bell Hooks

Feminizmi eshte per te gjithe, Bell Hooks

SKU000408
Rating 
ALL480.00
ALL384.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Feminizmi është për të gjithë
Category: Publicistics
Author: Bell Hooks
Albanian translator: Blerta Picari
Publisher: Dudaj
Year: 2007
Pgs. 160
Weight: 0.171 kg.
ISBN: 978-99943-0-034-1

Product Details
SKU000408
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Feminizmi eshte per te gjithe, Bell Hooks

Feminizmi eshte per te gjithe, Bell Hooks

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Review(s): 0

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price ALL880.00 Regular price ALL1,100.00
More
There are not enough products in stock