• Banner

Fjalor Sinonimik i Gjuhës Shqipe, Ali Dhrimo, Edmond Tupja, Eshref Ymeri

I pari fjalor sinonimik i gjuhës shqipe, fjalor gjithëpërfshirës me fjalë dhe shprehje nga gjuha letrare, shkencore, e mediave, e folur, bisedore e krahinore, sa kohë që këto kanë një a më shumë sinonime në gjuhën shqipe.

ALL1,300
Quantity
In stock

Description

Title: Fjalor Sinonimik i Gjuhës Shqipe

Original: Fjalor Sinonimik i Gjuhës Shqipe

Category: Dictionary

Author: Ali Dhrimo, Edmond TupjaEshref Ymeri

Publisher: EDFA

Year: 2007

Pgs: 697

Weight: 1.076 kg

ISBN: 978-99943-920-7-0

Product Details
EDFA Botime
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Toena

Misteri i mjellmës, Fatos Kongoli

Rutina e përditshme e inspektorit në agjencinë ku e kanë rekrutuar, tepër larg kësaj ëndrre, trazohet befas një ditë kur një e panjohur enigmatike, të cilën ai e mbiquan Mjellma, i nis një zarf të madh ku kishte një numër zarfesh të tjera dhe në njërin prej tyre, një letër me fakte tronditëse.

Price ALL800
More
In stock
Comments (0)