All best sellers
  • Banner

Mjeku ne familje, Pier Gildo Bianchi

SKU000810
Rating 
ALL480.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Mjeku në familje
Original: Il medico in casa
Category: Medicine
Author: Pier Gildo Bianchi
Albanian translator: Afrim Tabaku, Lluka Qafoku
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2006
Pgs. 312
Weight: 0.332 kg.
ISBN: 978-99943-860-2-6

Product Details
SKU000810
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Mjeku ne familje, Pier Gildo Bianchi

Mjeku ne familje, Pier Gildo Bianchi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Fjalori i Marko Boçarit, Niko Stylos

Review(s): 0

Në këtë libër do të lexoni: 1 - Marko Boçari dhe fjalori i tij 2 - Pak fjalë për alfabetet arvanitase 3 - Gërmat toske ose epiroto-arvanitase 4 - Dorëshkrimi i Marko Boçarit 5 - Fjalor greqisht-arvanite e thjeshtë 6 - Fjalor avranite-greqisht 7 - Fjalë të greqishtes epirotase

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock