• Banner

  • Out-of-Stock
Abetarja ime, Bahri Beci
  • Abetarja ime, Bahri Beci
  • Abetarja ime, Bahri Beci

Abetarja ime, Bahri Beci

SKU001686

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL592 Up to ALL1,777
ALL600
Quantity
Out-of-Stock

Description
Title: Abetarja ime (My ABC book)Shoqërohet me fletore pune (accompanied by excercises book)Author: Bahri BeciPublisher: SHBLU e RePlace & Year: Tiranë, 2009Weight: 0.54 kgISBN: 99943-2-035-1  
Product Details
SHBLSH e Re
SKU001686
16 other products in the same category:

Reference: SKU001466

Publisher: LIRA

Manual i kulturës së përgjithshme, Jean-Francois Braunstein, Bernard Phan

"Kultura e përgjithshme'': një shprehje e re për një ide të vjetër Vetë shprehja ''kulturë e përgjithshme'' është relativisht e re. Për herë të parë, ajo përkufizohet më 1932, në Fjalorin e Akademisë franceze, si "tërësia e njohurive të përgjithshme mbi letërsinë, historinë, filozofinë, shkencat dhe artet".

Price ALL1,200
More
In Stock

Publisher: Toena

Misteri i mjellmës, Fatos Kongoli

Rutina e përditshme e inspektorit në agjencinë ku e kanë rekrutuar, tepër larg kësaj ëndrre, trazohet befas një ditë kur një e panjohur enigmatike, të cilën ai e mbiquan Mjellma, i nis një zarf të madh ku kishte një numër zarfesh të tjera dhe në njërin prej tyre, një letër me fakte tronditëse.

Price ALL800
More
In stock
Comments (0)