• Banner

  • Reduced price
Kepucet roze 6, Nje tutu me shume, Beatrice Masini
  • Kepucet roze 6, Nje tutu me shume, Beatrice Masini

Kepucet roze 6, Nje tutu me shume, Beatrice Masini

2517
ALL300
ALL255 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Këpucët rozë 6 – Një tutu më shumë
Original: Un tutù di troppo
Category: Novel
Author: Beatrice Masini
Albanian translator: Natasha Poroçani
Publisher: Pegi
Year: 2012
Pgs. 140
Weight: 0.164 kg
ISBN: 978-9928-124-87-6

Product Details
2517
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: IDK

Vashëza prej akulli dhe përrallëza të tjera, Mila Pavicevic

(0)

Përfshin trembëdhjetë rrëfime që përbëjnë një kombinim të zgjuar mes të mrekullueshmes dhe të mbinatyrshmes, gërshetuar me realitetin e sotëm. Është shkruar në një mënyrë të tillë sa që në fakt është e vështirë të bësh dallimin mes ç'është reale e çështë e sajuar, midis të mundurës dhe të pamundurës.

Price ALL340 Regular price ALL400
More
In stock
chat Comments (0)