Children 8-14 yrs old

Information

Publishers

Specials

Authors

New Reduced price! Kapiten brekushi dhe sulmi i tualeteve folese, Dav Pilkey, libri i dyte View larger

Kapiten brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse, Dav Pilkey, libri i dytë

New book

Sa herë ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

More details

$6.76

-20%

$8.45

More info

Title: Kapiten brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse
Original: Captain Underpants and the attack of the talking toilets
Category: Novel
Author: Dav Pilkey
Albanian translator: Nikolla Langore
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2018
Pgs: 140
Weight: 0.199 kg
ISBN: 978-9928-00-313-3

Reviews

Write a review

Kapiten brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse, Dav Pilkey, libri i dytë

Kapiten brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse, Dav Pilkey, libri i dytë

Sa herë ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

Related books

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)