All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Kërcimtari i hijeve, J. M. Forster
  • Kërcimtari i hijeve, J. M. Forster

Kërcimtari i hijeve, J. M. Forster

Rating 
ALL800.00
ALL640.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Kërcimtari i hijeve
Original: Shadow jumper
Category: Novel
Author: J. M. Forster
Albanian translator: Ilir Bashari
Publisher: Botart
Year: 2019
Pgs: 220
Weight: 0.262 kg.
ISBN: 978-9928-286-42-0

Product Details
Botart
Reviews

Write your review

Kërcimtari i hijeve, J. M. Forster

Kërcimtari i hijeve, J. M. Forster

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001871

Publisher: Te tjere

Zemra ne pellembe te dores, Viktor Canosinaj

Review(s): 1

Two children, brother and sister, whose father is dead and mother recovered in a psychiatric hospital, are victims of the fate and the frauds that their uncle and his wife carried to sent them in a public orphanage and reclaim with ilegal means the house where the children were living. 

Price ALL240.00 Regular price ALL300.00
More
In Stock

Reference: 2952

Publisher: Morava

Shtepia Magjike mbi Peme 10, Qyteti i fantazmave ne perendim te diellit, Mary Pope Osborne

Review(s): 0

Title: Shtëpia Magjike mbi Pemë 10, Qyteti i fantazmave në perëndim të diellitOriginal: Ghost Town at SundownCategory: NovelAuthor: Mary Pope OsborneAlbanian translator: Edlira MullaPublisher: MoravaYear: 2008Pgs. 72Weight: 0.101 kgISBN: 978-99956-26-16-7

Price ALL192.00 Regular price ALL240.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Botart

Magjistarët e dikurshëm, dy herë magji, libri i dytë, Cressida Cowell

Review(s): 0

Shtrigat po bënin kërdinë anembanë pyllit të egër dhe zinin prita pas çdo trungu peme. Dëshira është një vajzë nga fisi i Luftëtarëve, e cila zotëron një libër të fuqishëm: "Librin e Magjive". Ksari është një djalosh nga fisi i Magjistarëve, i cili ka një vragë prej gjaku shtrige në dorë. 

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock