• Banner

Keshtjella dhe eklipsi gjysmeshekullor, Luftar Pepmarku
  • Keshtjella dhe eklipsi gjysmeshekullor, Luftar Pepmarku

Keshtjella dhe eklipsi gjysmeshekullor, Luftar Pepmarku

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL494 Up to ALL1,481
ALL500
Quantity
In Stock

Description

Title: Kështjella dhe eklipsi gjysmëshekullor Original: Kështjella dhe eklipsi gjysmëshekullor Category: HistoryAuthor: Luftar PepmarkuAlbanian translator: Publisher: GeerYear: 2007Pgs. 254Weight: 0.29 kgISBN: 978-99943-38-65-8

Product Details
Te tjere
SKU001712
16 other products in the same category:

Reference: SKU001427

Publisher: Te tjere

Vizione të qarta, Pjerin Thomai

Ky libër tregon se Shqipëria gjithmonë në çdo kohë, në çdo etapë, ka patur protagonistët e vetë, të dalë thjeshtë nga gjiri i popullit, protagonistë që ngelen në hije për shumë arsye, një pjesë e së cilave janë hedhur në këtë libër.Libri në vetvete, përmban të dhëna interesante të cilat ia vlen ti lexosh.

Price ALL500
More
In Stock

Imago & Verbum, Stefan Çapaliku

Në të vërtetë, vitet e fundit, edhe te ne ka nisur të flitet diçka më shumë se dikur rreth kujtesës kulturore. Madje po bëhen përpjekje për të zgjeruar dhe thelluar të kuptuarin në mënyrave se si funksionon memorja personale në sferën kulturore. Cilat janë tiparet dalluese të saj? Si, ku dhe kur prodhohet ajo? Si e përdorin atë në jetën e përditshme? Si...

Price ALL1,000
More
In stock

Publisher: Dodona Press

Pellazgët, Elena Kocaqi

Elena Kocaqi Levanti ka mbaruar studimet për Histori me medalje të artë në Universitetin e Tiranës dhe më pas po në këtë universitet kreu studimet për juridik dhe shkenca politike. Ka mbaruar studimet pasuniversitare Master dhe është në proces doktorature.

Price ALL1,500
More
Out-of-Stock
Comments (0)