All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Ali Kelcyra, aristokrati kuqezi, Tanush Frasheri

SKU000213
Rating 

Title: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Original: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Category: History, biography
Author: Tanush Frashëri
Publisher: Çabej
Year: 2005
Pgs. 440
Weight: 0.75 kg
ISBN: 978-99927-33-60-8

ALL1,100.00
ALL880.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Original: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Category: History, biography
Author: Tanush Frashëri
Publisher: Çabej
Year: 2005
Pgs. 440
Weight: 0.75 kg
ISBN: 978-99927-33-60-8

Product Details
Cabej
SKU000213
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ali Kelcyra, aristokrati kuqezi, Tanush Frasheri

Ali Kelcyra, aristokrati kuqezi, Tanush Frasheri

Title: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Original: Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi
Category: History, biography
Author: Tanush Frashëri
Publisher: Çabej
Year: 2005
Pgs. 440
Weight: 0.75 kg
ISBN: 978-99927-33-60-8

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Fan Noli

Fjalimi i madh, Mustafa Kemal Ataturk

Review(s): 0

Të pranosh protektoratin dhe mbrojtjen e një shteti të huaj nuk është asgjë më shumë veccse të pranosh pamjaftueshmërinë dhe pafuqinë. Në të vërtetë, ata që nuk kishin rënë kaq poshtë, kurrë nuk do ta pranonin mundësinë e sjelljes mbi krye të një zotërie të huaj.Kurse dinjiteti, krenaria dhe aftësia e turkut është shumë e lartë dhe e madhe.

Price ALL1,800.00 Regular price ALL2,000.00
More
In stock