All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
The awakening, Sterjo Spasse
  • The awakening, Sterjo Spasse

The awakening, Sterjo Spasse

Rating 
ALL900.00
ALL720.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: The awakening
Category: Novel
Author: Sterjo Spasse
Publisher: 8 Nëntori
Year: 1980
Pgs: 516
Weight: 0.405 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

The awakening, Sterjo Spasse

The awakening, Sterjo Spasse

Write your review
You might also like

Reference: SKU001367

Publisher: Te tjere

Pse, Sterjo Spase

Review(s): 0

Title: Pse?!Original: Pse?!Category: NovelAuthor: Sterjo SpasePublisher: Erik BotimePgs. 208Weight: 0.20 kg.ISBN: 978-99943-615-0-3

Price ALL360.00 Regular price ALL450.00
More
There are not enough products in stock
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Shqipenija me 1937

Përshtypje(t): 0

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Çmimi 11 200,00 Lekë Çmimi i zakonshëm 14 000,00 Lekë
More
Në gjendje