• Banner

  • Out-of-Stock
Flamuri shqiptar (magnet) 3
  • Flamuri shqiptar (magnet) 3

Albanian flag (fridge magnet) 3

ALL250
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Albanian flag (fridge magnet) 3

Product Details
SKU001410
10 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Pandershmëria, Dan Ariely

Policët përdorin kërcënimin e gjobës për të marrë bakshishe, nxënësit kopjojnë në provime, udhëheqësit tanë kanë lidhje jashtëmartesore dhe ekonomia rrezikohet nga skemat piramidale: të gjitha këto gënjeshtra e mashtrime janë të kudogjendura, në vendin tonë, por edhe në vende të tjera. Ato janë gjendje njerëzore të pashmangshme.

Price ALL800
More
In stock
Comments (0)