• Banner

Pandershmëria, Dan Ariely
  • Pandershmeria, Dan Ariely
  • Pandershmëria, Dan Ariely

Pandershmëria, Dan Ariely

Policët përdorin kërcënimin e gjobës për të marrë bakshishe, nxënësit kopjojnë në provime, udhëheqësit tanë kanë lidhje jashtëmartesore dhe ekonomia rrezikohet nga skemat piramidale: të gjitha këto gënjeshtra e mashtrime janë të kudogjendura, në vendin tonë, por edhe në vende të tjera. Ato janë gjendje njerëzore të pashmangshme.

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: Pandershmëria
Original: The (honest) truth abort dishonesty
Category: Psychology
Author: Dan Ariely
Albanian translator: Dorjana Daka
Publisher: Pegi
Year: 2016
Pgs: 244
Weight: 0.307 kg.
ISBN: 978-9928-200-83-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
10 other products in the same category:
Comments (0)