• Out-of-Stock
Flamuri shqiptar (magnet) 2
  • Flamuri shqiptar (magnet) 2

Albanian flag (fridge magnet) 2

002
ALL250
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Albanian flag (fridge magnet) 2

Product Details
002
0
10 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Pandershmëria, Dan Ariely

Policët përdorin kërcënimin e gjobës për të marrë bakshishe, nxënësit kopjojnë në provime, udhëheqësit tanë kanë lidhje jashtëmartesore dhe ekonomia rrezikohet nga skemat piramidale: të gjitha këto gënjeshtra e mashtrime janë të kudogjendura, në vendin tonë, por edhe në vende të tjera. Ato janë gjendje njerëzore të pashmangshme.
ALL800
More