Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Faqe te panjohura, Fan S. Noli
  • Faqe te panjohura, Fan S. Noli

Faqe te panjohura, Fan S. Noli

SKU000387
Rating 

Title: Faqe të panjohura, artikuj dhe shënime publicistike, 1915-1919
Author: Fan S. Noli
Publisher: Albin
Year: 2002
Pgs. 329
Weight: 0.32 Kg.

ALL672.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Faqe të panjohura, artikuj dhe shënime publicistike, 1915-1919
Author: Fan S. Noli
Publisher: Albin
Year: 2002
Pgs. 329
Weight: 0.32 Kg.

Product Details
Albin
SKU000387

Data sheet

Supplier
Fan S. Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Faqe te panjohura, Fan S. Noli

Faqe te panjohura, Fan S. Noli

Title: Faqe të panjohura, artikuj dhe shënime publicistike, 1915-1919
Author: Fan S. Noli
Publisher: Albin
Year: 2002
Pgs. 329
Weight: 0.32 Kg.

Write your review
You might also like

Reference: SKU000994

Brand: Dituria

Fan Noli sic e kam njohur, Behar Shtylla

Review(s): 0

Title: Fan Noli siç e kam njohurOriginal: Fan Noli siç e kam njohurCategory: MemoriesAuthor: Behar ShtyllaPublisher: DituriaYear: 1997Pgs. 192Weight: 0.251 kgISBN: NA

Price ALL400.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001341

Brand: OMBRA GVG

Jeta e Fan S. Nolit, vol. 2, Nasho Jorgaqi

Review(s): 0

Title: Jeta e Fan S. Nolit, vëllimi i dytëOriginal: Jeta e Fan S. Nolit, vëllimi i dytëCategory: BiographyAuthor: Nasho JorgaqiPublisher: OMBRA GVGYear: 2005Pgs. 552Weight: 0.861 kg.ISBN: 978-99943-843-1-7

Price ALL1,600.00
More
There are not enough products in stock
16 other products in the same category:

Reference: 2864

Brand: Plejad

Elita shqiptare, Mid'hat Frasheri, vol. 1

Review(s): 0

Title: Elita shqiptare, Mid'hat Frashëri, vëllimi i parëOriginal: Elita shqiptare, Mid'hat Frashëri, vëllimi i parëCategory: Political SciencesPrepared by: Uran ButkaPublisher: PlejadYear: 2008Pgs. 580Weight: 0.71 kgISBN: 978-99956-658-1-6

Price ALL1,000.00
More
In Stock

Reference: SKU000693

Brand: Te tjere

Rrefenja nga Amerika, Pellumb Kulla

Review(s): 0

Title: Rrëfenja nga Amerika (Përjetime dhe portrete shqiptarësh në mërgim)Origjinal: Rrëfenja nga Amerika (Përjetime dhe portrete shqiptarësh në mërgim)Author: Pëllumb KullaPublisher: ArbëriaPgs. 296Weight: 0.39 kg.

Price ALL900.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001700

Brand: Te tjere

Albanopoli, Alban Guri

Review(s): 0

Title: Albanopoli (Qyteti që Dua)Category: PublicisticsAuthor: Alban GuriPublisher: DritanYear: 2011Pgs. 144Weight: 0.17 kgISBN: 978-99956-21-62-9

Price ALL700.00
More
In Stock