• Banner

List of products by brand Koha Ditore

Koha Ditore

There are 29 products.

Showing 1-12 of 29 item(s)

Publisher: Koha Ditore

Kur dashuronte Suani, Marcel Proust

(0)

Në një pasion obsesiv, Suani sheh te Odeta cilësitë që ai admiron në pikturat e mjeshtërve të mëdhenj. Ajo është e pafajshme, misterioze, surpriziese dhe, ndoshta më e rëndësishmja, është diçka që mund ta kesh tënden

Price ALL700
More
Out-of-Stock

Publisher: Koha Ditore

Emri i trëndafilit, Umberto Eco

(0)

Title: Emri i trëndafilit (hard cover)Original: Il nome della rosaCategory: NovelAuthor: Umberto EcoAlbanian translator: Donika OmariPublisher: Koha DitoreYear: 2005Pgs. 480Weight: 0.568 kgISBN: 84-9789-845-1  

Price ALL800
More
Out-of-Stock