Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers

Paqe me cdo kusht, Si deshtoi bota ne Kosove, King dhe Mason

SKU000639
Rating 
ALL599.00
Quantity
Last items in stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Paqe me çdo kusht, si dështoi bota në Kosovë
Original: Peace at Any Price, How the World Failed Kosovo
Category: History
Authors: Iain King, Whit Mason
Albanian translator: Flaka Surroi
Publisher: Koha
Year: 2007
Pgs. 296
Weight: 0.411 kg.

Product Details
Koha Ditore
SKU000639
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Paqe me cdo kusht, Si deshtoi bota ne Kosove, King dhe Mason

Paqe me cdo kusht, Si deshtoi bota ne Kosove, King dhe Mason

Write your review
You might also like
16 other products in the same category: