All best sellers
  • Reduced price
Autostop per ne Re minor, Krenar Zejno
  • Autostop per ne Re minor, Krenar Zejno

Autostop per ne Re minor, Krenar Zejno

Rating 
ALL800.00
ALL640.00 Save 20%
Quantity
In stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Autostop për në Re minor (hard cover)
Original: Autostop për në Re minor
Category: Poetry
Author: Krenar Zejno
Publisher: Zenit Editions
Year: 2012
Pgs: 80
Weight: 0.285 kg.
ISBN: 978-9928-113-08-4

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Autostop per ne Re minor, Krenar Zejno

Autostop per ne Re minor, Krenar Zejno

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001957

Brand: Toena

Arome gruaje, Alma Papamihali

Review(s): 0

Alma Papamihali është ndër poetet bashkëkohore më të dashura. Kur bëj këtë përcaktim, gjithmonë kam parasysh krahasimin me poetët bashkëkohorë botërore. Deri më sot në letërsinë shqipe kam vleresuar Lasgushin për poezinë e ndjenjës, Xhevahir Spahiun për kulminacionin patatik dhe Koçi Petritin për lirikën e detajit.

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001775

Brand: Tirana Times

Ngjarje ne toke, Prec Zogaj

Review(s): 0

Ngjarje në tokë, një përmbledhje e veprës së poetit dhe politikanit shqiptar Preç Zogaj, flet për përvojën kolektive të popullit shqiptar gjatë periudhës që çoi drejt rënies së komunizmit në Europën Lindore dhe menjëherë pas saj.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock