• Banner

Vendime unifikuese dhe njësuese të Gjykatës së Lartë 2000-2018
  • Vendime unifikuese dhe njësuese të Gjykatës së Lartë 2000-2018

Vendime unifikuese dhe njësuese të Gjykatës së Lartë 2000-2018

ALL3,700
Quantity
In stock

Description

Title: Vendime unifikuese dhe njësuese të Gjykatës së Lartë 2000-2018

Category: Laws

Publisher: Albjuris

Weight: 1.4 kg

ISBN: 978-9928-150-301

This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Reference: SKU001841

Publisher: Te tjere

Biznesi i vogel, Ilir Daliu

Title: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleOriginal: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleCategory: Law, accountingAuthor: Ilir DaliuPublisher: Studio "Kontabiliteti 411"Year: 2011Pgs. 136Weight: 0.189 kgISBN: 978-99956-87-61-8

Price ALL500
More
In Stock

Reference: SKU001227

Publisher: Te tjere

Interpretime të Kodit Penal, Gentian Trenova

Në këtë libër, lexuesi do të gjejë në mënyrë praktike interpretime që u janë bërë institutive dhe koncepteve të ndryshme të së drejtës penale. Këto interpretime më së shumti janë qëndrimet që kanë mbajtur gjykatat, si dhe komentet në lidhje me këto qëndrime.

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001271

Publisher: Papirus

Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut

Kodit Civil i Mbretërisë Shqiptare, miratuar më 1 prill të vitit 1929, hartuar nën ndikimin e modelit francez, u quajt jo rastësisht Kodi Civil i Zogut. Ai do të përfaqësonte një risi në realitetin që prezantonte shteti dhe shoqëria shqiptare e asaj kohe.

Price ALL1,800
More
Out-of-Stock
Comments (0)