Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Kodi Civil 1929 (Kodi Civil i Zogut)
  • Kodi Civil 1929 (Kodi Civil i Zogut)
  • Kodi Civil 1929 (Kodi Civil i Zogut)

Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut

SKU001271
Rating 

Title: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Original: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Category: Law
Publisher: Papirus
Year: 2010
Weight: 0.461 kg
ISBN: 978-99956-808-6-2

ALL1,800.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Original: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Category: Law
Publisher: Papirus
Year: 2010
Weight: 0.461 kg
ISBN: 978-99956-808-6-2

Product Details
Papirus
SKU001271
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut

Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut

Title: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Original: Kodi Civil 1929, Kodi Civil i Zogut (hard cover)
Category: Law
Publisher: Papirus
Year: 2010
Weight: 0.461 kg
ISBN: 978-99956-808-6-2

Write your review
You might also like

Reference: 2851

Brand: Alb Juris

Kodi Civil i vitit 1929

Review(s): 0

Title: Kodi Civil i vitit 1929 (hard cover)Original: Kodi Civil i vitit 1929Category: LawPublisher: Alb JurisYear: 2010Pgs. 512Weight: 0.641 kgISBN: 978-99956-854-1-8

Price ALL2,000.00
More
In Stock

Reference: 2859

Brand: Alb Juris

Kodi Civil dhe i Procedures Civile

Review(s): 0

Title: Kodi Civil dhe i Procedurës Civile (hard cover)Original: Kodi Civil dhe i Procedurës CivileCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2012Pgs. 764Weight: 0.911 kgISBN: 978-99956-753-2-5

Price ALL1,500.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: 2857

Brand: Alb Juris

Per tregtaret dhe shoqerite tregtare

Review(s): 0

Title: Për tregtarët dhe shoqëritë tregtare (hard cover)Original: Për tregtarët dhe shoqëritë tregtareCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2012Pgs. 1108Weight: 1.117 kgISBN: 978-99956-804-4-0

Price ALL2,500.00
More
In Stock

Reference: 2858

Brand: Alb Juris

Kodi Penal dhe Kodi i Procedures Penale

Review(s): 0

Title: Kodi Penal dhe Kodi i Procedurës Penale (hard cover)Original: Kodi Penal dhe Kodi i Procedurës PenaleCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2012Pgs. 818Weight: 1.01 kgISBN: 978-99956-854-5-0

Price ALL1,500.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 2909

Brand: Alb Juris

Kodi i Punes

Review(s): 0

Title: Kodi i PunësOriginal: Kodi i PunësCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2011Pgs. 336Weight: 0.251 kgISBN: 978-99956-856-6-9

Price ALL600.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001841

Brand: Te tjere

Biznesi i vogel, Ilir Daliu

Review(s): 0

Title: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleOriginal: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleCategory: Law, accountingAuthor: Ilir DaliuPublisher: Studio "Kontabiliteti 411"Year: 2011Pgs. 136Weight: 0.189 kgISBN: 978-99956-87-61-8

Price ALL500.00
More
In Stock

Reference: 2859

Brand: Alb Juris

Kodi Civil dhe i Procedures Civile

Review(s): 0

Title: Kodi Civil dhe i Procedurës Civile (hard cover)Original: Kodi Civil dhe i Procedurës CivileCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2012Pgs. 764Weight: 0.911 kgISBN: 978-99956-753-2-5

Price ALL1,500.00
More
In Stock

Reference: 2854

Brand: Alb Juris

Kodi i familjes

Review(s): 0

Title: Kodi i familjes (hard cover)Original: Kodi i familjesCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2012Pgs. 224Weight: 0.248 kgISBN: 978-99956-856-8-X

Price ALL640.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001502

Brand: Te tjere

Fjalor termash biznesi, finance dhe juridiksioni ekonomik

Review(s): 0

Title: Fjalor termash biznesi, finance dhe juridiksioni ekonomik Anglisht-Shqip (hard cover)Business, Financial and Economic Juridiction Dictionary English-AlbanianCategory: DictionaryAuthor: Luan KaceliPublisher: NeraidaPgs. 538Weight: 0.712 kgISBN: 978-99943-933-2-4

Price ALL1,200.00
More
In Stock

Reference: SKU001304

Brand: Papirus

Evropa Politike, Robert Soin

Review(s): 0

Title: Evropa politike, historia, krizat, zhvillimet dhe perspektivat e proceseve të integrimitOriginal: L'Europe politique, histoire, crises, dèveloppements et perspectives des processus d'intègrationCategory: Political scienceAuthor: Robert SoinAlbanian translator: Fatmir GuriPublisher: PapirusYear: 2008Pgs. 232Weight: 0.299 kgISBN: 978-99943-976-2-4

Price ALL700.00
More
In Stock