• Banner

Epiri dhe Thesprotia ne shekuj, Jonuz Kucuku
  • Epiri dhe Thesprotia ne shekuj, Jonuz Kucuku

Epiri dhe Thesprotia ne shekuj, Jonuz Kucuku

2788

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL987 Up to ALL2,962
ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Epiri dhe Thesprotia në shekuj
Original: Epiri dhe Thesprotia në shekuj
Category: History
Author: Jonuz Kuçuku
Publisher: Dituria
Year: 2012
Pgs. 316
Weight: 0.379 kg.
ISBN: 978-9928-103-55-0

Product Details
2788
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001526

Publisher: Toena

Historia e popullit shqiptar. Vol 4

(0)

Në vëllimin e fundit të veprës "Historia e popullit shqiptar " do të lexoni rreth viteve të Luftës së Dytë Botërore dhe rezistencës kundër pushtuesve fashistë dhe nazistë. Në menyrë që rezistenca të organizohej sa më mirë u zhvilluan disa kongrese, të cilat do të merrnin vendime të rëndësishme për vazhdimin e luftës kundër pushtuesve.

Price ALL1,440
More
Out-of-Stock

Prapaskena e vitit 1997, Kostandin Koliqi

(0)

Më tutje me penelata realiste autori përshkruan daljen në skenë të Zan Caushit, që sot dergjet në burgun e Burrelit dhe marrjen e vendimit nga Komiteti i Shpëtimit për dënimin me vdekje të 111 “armiqve të popullit” dhe spiunë të Berishës. “Në listën, vendim, ishin 111 emra të dënuarsh, unë isha i 17-i në listën e tyre!”, thotë z. Koliqi, po ashtu bandat...

Price ALL600
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)