All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Vilet e zemërimit, Xhon Strajnbek

Rating 
ALL1,300.00
ALL1,170.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

TTitle: Vilet e zemërimit

Original: Grapes of wrath

Category: Novel

Author: Xhon Strajnbek

Albanian translator: Petro Zheji

Publisher: Naim Frashëri

Year: 1990

Pgs: 644

Weight: 0.614 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Vilet e zemërimit, Xhon Strajnbek

Vilet e zemërimit, Xhon Strajnbek

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gedichte, Martin Camaj

Përshtypje(t): 0

Në këtë botim janë paraqitur disa poezi të Martin Camajt në gjuhën shqipe dhe gjermane. Lidhja e faqeve të librit është shumë e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet e librit janë në gjendje shumë të mirë. Në faqen e parë dhe të fundit të librit janë disa shkrime.

Çmimi 16,00 US$ Çmimi i rregullt 17,73 US$
More
Ne gjendje