Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Vepra letrare 9, Ismail Kadare
  • Vepra letrare 9, Ismail Kadare

Vepra letrare 9, Ismail Kadare

Rating 

Pashallëqet e mëdha dhe Nënpunësi i Pallatit të Ëndrrave

ALL1,000.00
Quantity

Description

Title: Vepra letrare 9
Category: Novel
Author: Ismail Kadare
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1989
Pgs: 344
Weight: 0.400 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Vepra letrare 9, Ismail Kadare

Vepra letrare 9, Ismail Kadare

Pashallëqet e mëdha dhe Nënpunësi i Pallatit të Ëndrrave

Write your review
You might also like
16 other products in the same category: