• Banner

  • Out-of-Stock
Shqiperia, Fulvio Kordinjano
  • Shqiperia, Fulvio Kordinjano
  • Shqiperia, Fulvio Kordinjano
  • Shqiperia, Fulvio Kordinjano
  • Shqiperia, Fulvio Kordinjano
  • Shqiperia, Fulvio Kordinjano

Shqipëria, Fulvio Kordinjano

ALL1,500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Shqipëria, përmes veprës dhe shkrimeve të misionarit të madh italian at Domeniko Pazi
Original: Shqipëria, përmes veprës dhe shkrimeve të misionarit të madh italian at Domeniko Pazi
Category: History
Author: Fulvio Kordinjano
Publisher: Almera
Year: 2007
Pgs: 400
Weight: 0.529 kg.
ISBN: 978-9928-20-05-9

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Vepra, Thimi Mitko

Me rastin e 100 vjetorit të botimit të monumentit më të rëndësishëm folklorik të së kaluarës, "Bletës shqiptare", po jepet, bashkë me një ribotim të zgjeruar të kësaj vepre, edhe një përmbledhje e shkrimeve të autorit të saj, rilindësit tonë të shquar, Thimi Mitko.

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock
Comments (0)