• Banner

  • Reduced price
Ceta e Profeteve, Pjeter Bogdani
  • Ceta e Profeteve, Pjeter Bogdani

Ceta e Profeteve, Pjeter Bogdani

ALL2,500
ALL2,125 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Çeta e Profetëve (Cuneus Prophetarum) (hard cover)
Original: Çeta e Profetëve (Cuneus Prophetarum)
Category: Poem
Author: Pjetër Bogdani
Publisher: Akademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë
Year: 2005
Pgs: 950
Weight: 1.712 kg.
ISBN: 978-99943-773-8-2

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:
chat Comments (0)