• Banner

  • Reduced price
Farandori, Arben Orhani
  • Farandori, Arben Orhani

Farandori, Arben Orhani

SKU001867

"Rropa veten, nisa nga qimet, pastaj shqisat. Sytë ujqve, veshët kuajve, hundën krimbave, dhëmbët peshqve, gjuhën gjarpërinjve. Me lëkurën mbulova fëmijët lakuriq. Shtrydha gjakun dejesh, grryeva mishin, shpërndava të brendshmet nëpër pemë. Dërrmova kockat krejt, ushqeva kockat me palcë dhe mora rrugën drejt Lojës së Përjetshm

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL667 Up to ALL2,002
ALL800
ALL680 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

"Rropa veten, nisa nga qimet, pastaj shqisat. Sytë ujqve, veshët kuajve, hundën krimbave, dhëmbët peshqve, gjuhën gjarpërinjve. Me lëkurën mbulova fëmijët lakuriq. Shtrydha gjakun dejesh, grryeva mishin, shpërndava të brendshmet nëpër pemë. Dërrmova kockat krejt, ushqeva kockat me palcë dhe mora rrugën drejt Lojës së Përjetshme."
Title: FarandoriOriginal: FarandoriCategory: NovelsAuthor: Arben OrhaniYear: 2011Pgs. 72Weight: 0.08 kgISBN: 978-9928-140-06-7

Product Details
Te tjere
SKU001867
16 other products in the same category:
chat Comments (0)