• Banner

  • Reduced price
Antologji poetike e heroizmit te madh, Hamza Kociu, Guri Pejo
  • Antologji poetike e heroizmit te madh, Hamza Kociu, Guri Pejo

Antologji poetike e heroizmit të madh, Hamza Kociu, Guri Pejo

SKU001586
ALL400
ALL340 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title:  Antologji poetike e heroizmit të madh

Original: Antologji poetike e heroizmit të madh

Category: Antology

Author: Hamza KoçiuGuri Pejo

Publisher: D.I.J.A- Poradeci

Year: 2005

Pgs. 192

Weight: 0.19 kg

ISBN: 978-99943-732-1-9

Product Details
Dija-Poradeci
SKU001586
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Zenit Editions

Ti doje të shkruaje një fugë, Idlir Azizi

(0)

Një profesor filozofie në universitetet private të Tiranës kërkon me ngulm një bombë. Por për çfarë e përse? Ky tekst shoqërohet nga një bisedë imagjinare mes Enver Hoxhës dhe mjekut të tij në fund të jetës. Si në dy romanet më parë, autori e ka si skenë Tiranën e këtyre dhjetë viteve të fundit të post – tranzicionit.

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In stock

Publisher: OMSCA-1

Valixhja e shqyer, Visar Zhiti

(0)

"Valixhja e shqyer" është libri më i fundit i shkrimtarit Visar Zhiti, tregime të shoqëruara me vizatime nga Atjon Zhiti, atë e bir së bashku, botim i porsa dalë nga shtëpia botuese "OMSCA-1". I veçantë dhe tërheqës për përmbajtjen dhe "historinë" e vet, album bardhë-e-zi ndërkohë, një pleksje moderne, që përçon ndër të tjera kumtet dhe emocionet e...

Price ALL595 Regular price ALL700
More
In stock
chat Comments (0)