All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shitësi i këpucëve, Phil Knight
  • Shitësi i këpucëve, Phil Knight

Shitësi i këpucëve, Phil Knight

Rating 
ALL1,500.00
ALL1,350.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Shitësi i këpucëve
Original: Shoe Dog: A memoir by the creator of Nike
Category: Memoirs
Author: Phil Knight
Albanian translator: Gjergj Kaftani
Publisher: Minerva
Year: 2019
Pgs: 454
Weight: 0.726 kg.
ISBN: 978-9928-265-17-3

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Shitësi i këpucëve, Phil Knight

Shitësi i këpucëve, Phil Knight

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU000249

Brand: Ideart

22 ligje te pandryshueshme te marketingut, Al Ries, Jack Trout

Review(s): 0

Title: 22 ligje të pandryshueshme të marketingutOriginal: The 22 immutable laws of marketingCategory: Marketing, businessAuthor: Al Ries, Jack TroutAlbanian translator: Gjergj DollaniPublisher: IdeartYear: 2005Pgs. 176Weight: 0.191 kgISBN: 978-99943-622-7-5

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Pema

Forca e faktit, Hans Rosling

Review(s): 0

E vërteta është se gjendja e botës, pavarësisht mangësive të shumta, është shumë më e mirë nga sa mund të mendojmë ne. E keqja është se duke u shqetësuar vazhdimisht për çdo vogëlsi, nuk u kushtojmë vëmendje fakteve mbi botën dhe anashkalojmë ato dukuri që me të vërtetë përbëjnë rrezik.

Price ALL1,440.00 Regular price ALL1,600.00
More
In stock

Si të bëhesh i pasur, Donald Trump

Review(s): 0

Trumpi na jep mundësinë të kuptojmë si të investojmë me zgjuarsi, si t'i bëjmë e të ngrihemi në një nivel të caktuar, si ta drejtojmë me efektivitet punën, si të arrjmë një marrëveshje të caktuar dhe si të ruajmë emrin që kemi.

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock