All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Negocimi, Brian Tracy
  • Negocimi, Brian Tracy

Negocimi, Brian Tracy

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Negocimi
Original: Negotiation
Category: Self – help book
Author: Brian Tracy
Albanian translator: Aleksandër Koli
Publisher: Botimet Damo
Year: 2013
Pgs: 98
Weight: 0.131 kg.
ISBN: 978-9951-642-09-5

Product Details
Te tjere
Reviews

Write your review

Negocimi, Brian Tracy

Negocimi, Brian Tracy

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001743

Brand: Elta BS

Fuqia e se tashmes, Eckhart Tolle

Review(s): 0

Title: Fuqia e së tashmes - Udhëzues drejt ndriçimit shpirtërorOriginal: The power of nowCategory: Self-helpAuthor: Eckhart TolleAlbanian translator: Viola GjylbegajPublisher: Elta BSYear: 2011Pgs. 240Weight: 0.271 kgISBN: 978-9951-544-17-7

Price ALL719.10 Regular price ALL799.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Pema

Forca e faktit, Hans Rosling

Review(s): 0

E vërteta është se gjendja e botës, pavarësisht mangësive të shumta, është shumë më e mirë nga sa mund të mendojmë ne. E keqja është se duke u shqetësuar vazhdimisht për çdo vogëlsi, nuk u kushtojmë vëmendje fakteve mbi botën dhe anashkalojmë ato dukuri që me të vërtetë përbëjnë rrezik.

Price ALL1,440.00 Regular price ALL1,600.00
More
In stock