• Banner

E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët, Vaso Pashë Shkodrani

ALL500
Quantity
In stock

Description

Title: E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët

Original: E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët

Category: History

Author: Vaso Pashë Shkodrani

Publisher: Reklama

Year: 2021

Pgs: 120

Weight: 0.151 kg

ISBN: 978-9928-308-22-1

This book is in Albanian

Product Details
Reklama
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Këngë të Milosaos, Jeronim de Rada

Jeronim De Rada lindi më 1814 në fshatin e vogël dhe piktoresk Maki të Kozencës, jo larg nga Shënmitër Korona, qendër e kolegjit arbëresh Shën – Adrianit. Në këtë kolegj De Rada i ri kreu studimet e para, që patën rëndësi të veçantë për formimin e personalitetit të tij.

Price ALL400
More
In stock

Reference: SKU001972

Publisher: Naimi

Enderrime, Naim Frasheri

Title: ËndërrimeOriginal: TehajjulatCategory: PoetryAuthor: Naim FrashëriAlbanian translator: Vexhi BuharaPublisher: NaimiYear: 2012Pgs. 144Weight: 0.181 kgISBN: 978-9928-109-19-4

Price ALL700
More
In Stock
Comments (0)